Odwołanie uroczystości rozdania nagród w Konkursach Komitetu

Informacja: Dzięki uprzejmości Ministerstwa Obrony Narodowej, za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A., wszystkie nagrody i dyplomy zostaną przekazane Laureatom Konkursów organizowanych przez Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Szanowni Państwo,

Pandemia wirusa, w której ciągle trwamy, a zakończenie walki z jej skutkami jeszcze w trudnej do określenia perspektywie czasowej, zmusza mnie do podjęcie decyzji o odwołaniu wszelkich Uroczystości związanych z wręczeniem nagród Zwycięzcom i Wyróżnionym w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Wszystkim Laureatom nagrody, dzięki uprzejmości Poczty Polskiej S.A. oraz Ministerstwa Obrony Narodowej, będą sukcesywnie wysłane pocztą.

Zwracam się z uprzejmą prośbą, aby po otrzymaniu przesyłki, mailowo potwierdzić jej odbiór na adres: komitet.rot.witolda.pileckiego@gmail.com. Jednocześnie uprzejmie proszę o przesłanie maksymalnie 3 zdjęcia z ceremonii wręczenia nagród przez Dyrektora Szkoły, nauczyciela. Każde zdjęcie prosimy podpisać np. Jan Kowalski 1, Jan Kowalski 2…. Zdjęcia proszę przesłać na adresowy komitet.rot.witolda.pileckiego@gmail.com.
W tytule maila Zdjęcia ucznia ……np. Szkoła Podstawowa nr. … z ………..
A w treści maila formułę w brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku i danych osobowych w celach promocji Konkursów organizowanych przez Komitet Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego, w tym umieszczenie w/w informacji na stronach internetowych Komitetu.”

Jeszcze raz, życząc Państwu, wszystkim Uczestnikom Konkursu, Współpracownikom i Przyjaciołom Komitetu, dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie, pozostaję w nadziei na szybki powrót do normalności, do bezpiecznej rzeczywistości, w której będziemy mogli kontynuować nasze działania edukacyjne, naszą misję kształtowania postaw patriotycznych i kultywowania pamięci o naszych Bohaterach Narodowych i wielkich wydarzeniach historycznych.
O naszych planach i projektach będziemy informować na stronach:
http://komitet-pamieci-pileckiego.com/
https://www.facebook.com/Komitet-Pami%C4%99ci-Rotmistrza-Witolda-Pileckiego-876723319097661/

Bogdan Grzenkowicz
Przewodniczący Komitetu Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *